Kontaktuppgifter

Vår verksamhet har sin kärna i Åstorp med en verksamhet på 800 kvm. Vi nås via telefon och e-mail men har ni vägarna förbi går det alltid bra att besöka oss för att se hur vi producerar era transportband.

Skånes Transportbandsvulk AB

Ji-te gatan 9
265 38 Åstorp
Telefon: 042-55277
E-mail: info@transportbandsvulk.se

Öppettider

Måndag - Fredag: 07.00 - 16.00
Övrig tid kopplas telefonen om till jouren

Office










Personal

user
Dennis Johansson
VD

Telefon: +46 708 959 425
dennis.johansson@lutze-group.com

user
Kristian Berg
Försäljningsansvarig Power Transmission

Telefon: +46 708 95 86 56
kristian.berg@lutze-group.com

user
Per Holmström
Försäljningsansvarig Lätta transportband

Telefon: +46 729 92 23 68
per.holmstrom@lutze-group.com

user
Patrik Silfverberg
Produktion och Logistikansvarig

Telefon: +46 709 57 48 80
patrik.silfverberg@lutze-group.com

user
Jiri Privora
Verkstadsansvarig

Telefon: +46 709 57 48 81
jiri.privora@transportbandsvulk.se

user
Jonas Olsson
Teknisk Säljare

Telefon: +46 708 43 00 29
jonas.olsson@transportbandsvulk.se

user
Peter Dahlman
Teknik Power Transmission

Telefon: +46 735 30 89 08
peter.dahlman@lutze-group.com

user
Benny Persson
Servicetekniker
user
Eino Johansson
Servicetekniker
user
Joakim Westergren
Servicetekniker
user
Lukas Holmström
Servicetekniker
user
Martin Anderberg
Servicetekniker
user
Niklas Holmström
Servicetekniker
user
Tobias Tjäder
Servicetekniker
user
Paul Berggren
Servicetekniker
user
Ulf Holmström
Servicetekniker
user
Tomas Linde
Produktionsarbetare